Vandaag mochten we naar het ziekenhuis voor een eerste echo. We waren er om 13.45 en we werden al snel binnen geroepen spannend he zei ze nou zeker. Ik mocht me uitkleden we hadden het er over hoe ver ik was ze zei we gaan uit van de punctie datum dus dan ben je nu 7 weken en 2 dagen zwanger. Oke dus ik ben een dag verder dan ik dacht jeee. Eenmaal in de stoel ging ze met de echo naar binnen nou zei ze daar is het dan :-) en ik zie al gelijk het hartje kloppen, kijk hier jaaaaaaaa ik zag het even heel goed later niet meer omdat het allemaal nog zo klein is en het scherm staat best ver weg. Het hartje klopte heel mooi snel zo als het hoort. En het is al 11.7 mm groot. Wauw wauw we zijn zo trots en zo blij groei maar lekker kleintje :-) 27 juni mogen we voor de 10 weken echo komen en als dan alles goed is wordt ik ontslagen en mag ik naar een verloskundige bij ons in de buurt. 2 juli hebben we ook nog een gesprek in het ziekenhuis voor prenatale screening. Mijn vraag aan jullie zwangere meiden en moeders hebben jullie dat ook gedaan. En hoe was dat.
Wij zijn voor nu heel gelukkig het blijft natuurlijk spannend maar dat hou ik denk ik nog wel de maanden voor de bevalling en daarna. Groei maar kleintje we houden nu al heel veel van je xxx
Wauw, fantastisch om je kindje te zien en dat kloppend in jouw lichaam! Op naar week 10.
Wat betreft de prenatale screening daar hebben wij niet voor gekozen. Dit omdat we het kindje willen houden. Daarnaast klopt de uitslag niet altijd waardoor je dus misschien een stressvolle zwangerschap hebt. Ook testen ze niet alles dus helemaal zekerheid heb je ook niet.. Doe wat voor jou goed voelt. Als je er iets mee zou willen dan kan je ervoor kiezen maar wil je dat niet dan krijg je misschien alleen maar stress.
Voor nu genieten!
reacties (0)